W Buenos Aires tysiące kibiców wspierało KRU Esports w strefie kibica, zorganizowanej podczas  Argentina Game Show.

KRU Esports zakończyło swój udział na mistrzostwach świata w VALORANCIE na etapie półfinału. Chilijski zespół sprawiając wiele niespodzianek i pokonując po drodze takie drużyny, jak Sentinels czy Fnatic, zaskarbił sobie uznanie całej społeczności, która dopingowała Klausowi i spółce we wczorajszym pojedynku z Gambit. Specjalne wsparcie płynęło jednak do reprezentantów Ameryki Południowej z Argentyny, gdzie zorganizowano strefę kibica.

Pierwsze mistrzostwa świata w VALORANCIE odbyły się niestety bez udziału publiczności. To nie przeszkodziło kibicom KRU Esports, którzy podczas imprezy Argentina Game Show zorganizowali specjalny sektor kibicowski w Buenos Aires. Przedstawicielom argentyńskiej organizacji wspólnie kibicowało tysiące fanów, którzy po każdej wygranej rundzie nagZa i spółki popadali w euforię.

Zawodnicy KRU Esports zafundowali kibicom prawdziwy rollercoaster emocji. Trzecia mapa pojedynku z Gambit była niekwestionowanie najlepszą na całym turnieju. Chilijski zespół był o krok od awansu do wielkiego finału mistrzostw świata, jednak po serii pięciu dogrywek uległ 16 do 18 Gambit, kończąc swój udział na turnieju w Berlinie na etapie półfinału.