Do fazy Play-in z Polski przystąpili Entropiq, zeek w nolpenki oraz ayke i stark w -sheesh-. Po pierwszym dniu w rywalizacji pozostał tylko były gracz THOSE GUYS.

nolpenki były typowane do bycia czarnym koniem całego turnieju i rzeczywiście póki co ekipa zeeka radzi sobie świetnie. Polak i spółka w pierwszej rundzie pokonali Mik0nsDisciple, a w kolejnej organizację Davida Beckhama – Guild Esports 13:11. Zespół drakena tym samym po raz drugi marnuje swoją szansę na kwalifikacje do First Strike, przypomnijmy, że tydzień temu zostali zbanowani przez organizatorów za używanie glitcha. Tym samym nolpenki są o krok od awansu do turnieju głównego, wystarczy dzisiaj pokonać Enterprise Esports w pojedynku BO3.

Na Enterprise Esports przejechali się inni Polacy – Entropiq. Drużyna NEEXA kompletnie zawiodła, przegrywając już w pierwszej rundzie turnieju wynikiem 4:13. Nie takiego występu oczekiwano od obecnie najlepszego polskiego zespołu.

Na pierwszej rundzie potknęli się także ayke i stark. Ich zespół -sheesh- przegrał z Teamem Heretics 8:13. Tym samym w Play-offach kwalifikacji do First Strike pozostał zeek i jego nolpenki. Ich mecz o awans rozpocznie się o godzinie 17:00.