Krótka to była przygoda. Michał „MOLSI” Łącki ogłosił dziś, że odchodzi z Teamu Finest. Polak grał w drużynie zaledwie przez dwa miesiące.

24-latek dołączył do Teamu Finest 3 lutego. Była to jego druga organizacja – jesienią i początkiem zimy bowiem występował w barwach Entropiq razem m.in. z NEEXEM. Tym razem pobyt w drużynie trwał jeszcze mniej, bo zaledwie dwa miesiące i kilka dni. Początki były jednak niezłe – Łącki wygrał wraz z zespołem VERSUS Legends. Później jednak sukcesów już próżno szukać, zwłaszcza w cyklu Valorant Champions Tour. Tutaj Finest grało bardzo przeciętnie – nie odpadało na początku kwalifikacji, ale nigdy nie otarło się o chociażby Challengers. Organizacja poczyniła zmiany – kilkanaście dni temu do drużyny dołączył inny Polak Kamil „baddyG” Graniczka wypożyczony z Ballisty Esports. Wygląda na to, że baddyG będzie musiał samotnie sobie radzić w międzynarodowym towarzystwie.

Jak uargumentuje swoją decyzję MOLSI? Zawodnik przedstawił swój punkt widzenia za pomocą TwitLongera:

Po dwóch miesiącach zadecydowałem, że opuszczę Team Finest. Podczas tych dwóch miesięcy poznalem niesamowitych ludzi a samo Team Finest zapamiętam jako bardzo przyjacielską i profesjonalną organizację. Mam nadzieję, że chłopaki w końcu znajdą stabilny skład który nie będzie zmieniał się co trzy tygodnie tak jak to było w naszym przypadku. Jest to tylko i wyłącznie moja decyzja, i dziękuje chłopakom za zrozumienie. Obecnie szukam drużyny [..] Jestem bardzo zmotywowany i chce grać na najwyższym poziomie w Europie. Do zobaczenia i dzięki za wszystko Team Finest.

Skład Finest prezentuje się następująco:

  • Israel Ben „RECIDENT” Battash
  • Israel Gilad „ALIVE” Hakim
  • Israel Daniel „ponkt” Punkt
  • Poland Kamil „baddyG” Graniczka – wypożyczenie
  • United Kingdom Peter „Spin” Bradford – trener