Już jutro o godzinie 19:00 rozpocznie się Twitch Rivals, podczas którego będziemy mogli oglądać zmagania gwiazd w VALORANT.

Najważniejszą informacją dla polskich kibiców jest fakt, że we wspomnianym turnieju będziemy obserwować rodzime akcenty, które są wszystkim nam bardzo dobrze znane. Członkami biało-czerwonej drużyny pod nazwą Team EMEA Alpha będą Wiktor „TaZ” Wojtas, Filip „NEO” Kubski, Piotr „izak” Skowyrski, Mateusz „PAGO” Pągowski i Jakub „Lothar” Szygulski.

Duet, który wymieniliśmy jako pierwszy przez wiele lat zapewniał nam ogromne emocje, jeśli chodzi o występy na scenie Counter Strike'a. Aktualnie zajmuje się on stworzeniem nowego zespołu, który bazował będzie na połączeniu młodości i doświadczenia posiadanego przez Wiktora oraz Filipa. Jeżeli chodzi o pozostałą trójkę, to są to osoby na co dzień zajmujące się tworzeniem streamów na Twitchu dla tysięcy ludzi przed monitorami.

Warto podkreślić, że każdy z nich będzie transmitował jutrzejszą potyczkę w VALORANT. Jeżeli połączycie konto Riot Games z Twitchem – istnieje możliwość, że oglądając stream zostaniecie szczęściarzami i wpadnie w wasze ręce beta gry. Niżej przedstawiamy odnośniki do kanałów chłopaków.

Warto nadmienić, że rozgrywki nie będą leciały na żywo. Mecze zostały nagrane podczas zamkniętych testów, które odbyły się w miniony weekend. Każdy z wyżej wymienionych uczestników nagrał swoją perspektywę, która będzie na żywo transmitowana już jutro.