Team Queso notuje piąte zwycięstwo z rzędu w VRL Spain: Rising i jest coraz bliższe awansu do fazy pucharowej turnieju.

Jeszcze trzy tygodnie temu nie pomyślelibyśmy nawet, że na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu regularnego Teamu Queso będzie miało realne szanse na awans do fazy pucharowej VRL Spain: Rising. A jednak – polsko-europejski zespół pozostaje niepokonany w lidze hiszpańskiej od pięciu spotkań i do samego końca będzie liczyć na potknięcie któregoś z rywali.

Dziś Team Queso bez większych problemów pokonało hiszpańskie Real Betis wynikiem 13 do 5, notując ósme zwycięstwo w lidze. W tej chwili zespół trójki Polaków traci więc tylko trzy punkty do top6, lecz pozostające nad naszymi rodakami Rebels Gaming również nie pozwoliło sobie na wpadkę i pewnie ograło Movistar Riders.

Zwycięstwo Rebels nad Movistar Riders również w pewien sposób jest jednak na rękę naszym rodakom. W tej chwil obie te formacje mogą pochwalić się identycznym bilansem (9-7). Do tego grona dołącza także UCAM, które uległo dziś KOI.

W ostatniej kolejce VRL Spain Movistar Riders zmierzy się z UCAM Tokiers. Oznacza to więc, że Team Queso musi wygrać jedynie swoje dwa ostatnie spotkania w sezonie regularnym z KOI oraz Case, by awansować do fazy play-off kosztem którejś z dwóch wymienionych wyżej drużyn.