Japoński skład do niedawna działający na scenie Counter-Strike'a, od dziś rywalizować będzie na scenie VALORANT. Zawodnicy reprezentować będą Jupiter Gaming.

Kilku z Was może pamiętać japońskich zawodników, którzy reprezentowali barwy SCARZ Absolute, wszak pokazali się szerszej publiczności w 2017 roku, kiedy to walczyli o udział w Faceit Major London 2017. Nie zdołali jednak pokonać swoich przeciwników, a niedługo później słuch o organizacji zaginął. Teraz gracze, którzy trzy lata temu próbowali wystąpić na najważniejszym turnieju CS:GO, zabierają się za VALORANTA.

Laz, Reita, crow, barce, takej oraz JUNiOR od dziś reprezentować będą barwy organizacji Jupiter Gaming, która jako jedna z pierwszych na świecie, pozyskała profesjonalnych zawodników VALORANT. Jak zapowiadają włodarze, ich nowe nabytki skupią się przede wszystkim na tworzeniu treści wideo, a później spróbują swoich sił na scenie competitive. Podkreślone zostało, że organizacja chciała pozyskać osoby, które już stawiały pierwsze kroki na esportowej arenie i są doświadczonymi zawodnikami.