Według popularnego dziennikarza neLa już niebawem Adil „ScreaM” Benrlitom może podpisać umowę z Team Liquid. Belg zasiliłby amerykańską organizację razem z ekipą fish123, która występuje na scenie Valoranta od czasów wersji beta.

Benrlitom wywodzi się ze świata Counter Strike'a, w którym rywalizował przez równe 10. lat. Swoje pierwsze kroki w esporcie stawiał grając w CS:Source reprezentując takie marki, jak 3DMAX Team LDLC. Następnie w jego życiu przyszła pora na przygodę z CS:GO. W nowszej odsłonie legendarnego tytułu miał okazję współpracować między innymi z TitanG2 EsportsEnvy, a nawet fnatic, w którym chwilowo pełnił rolę zmiennika. Podczas epizodu z grą od Valve udało mi się zwyciężyć kilka wydarzeń – mowa o finałach pierwszego sezonu ligi ECS DreamHack Open Atlanta 2017.

Nie ulega natomiast wątpliwości, że od dłuższego czasu większość o ScreaMie zwyczajnie zapomniała. Zapytacie – dlaczego? Belgijski zawodnik niecały rok temu rozstał się z GamerLegion i od tamtego momentu nie zdecydował się na powrót do CS-a. W zasadzie nie wiadomo czy jest to spowodowane brakiem ofert, czy może chęci kontynuowania kariery we wspomnianej wcześniej strzelance. Możemy się jedynie domyślać, że tym drugim, ponieważ gdyby Adil kompletnie chciał się odciąć od sportu elektronicznego, nie próbowałby zaistnieć w Valorancie.

Najnowsze doniesienia od neLa, które pojawiły się na łamach portalu 1pv.fr informują, że niedługo o ScreaMie ponownie może być głośno. Belg najprawdopodobniej dołączy do Team Liquid razem z fish123, czyli zespołem Valorant z Wielkiej Brytanii, który ma za sobą już parę sukcesów osiągniętych w czasach bety. Warto podkreślić, że to właśnie z tej drużyny wywodzi się obecny reprezentant G2 Esports – Ardis „ardiis” Svarenieks.

Jeżeli plotki okażą się prawdą, tak będzie prezentowała się dywizja Valorant w Liquid:

  • United Kingdom Dom „soulcas” Sulcas
  • United Kingdom Travis „L1NK” Mendoza
  • United Kingdom Adam „ec1s” Eccles
  • Belgium Adil „ScreaM” Benrlitom
  • United Kingdom James „Kryptix” Affleck