To koniec najlepszej polskiej drużyny w Valorancie. Gracze THOSE GUYS ogłosili rozpad. Powód? Indywidualne propozycje.

O disbandzie drużyny poinformowali zawodnicy za pośrednictwem swoich social mediów. Powód jest bardzo prozaiczny – poszczególni gracze otrzymali indywidualne oferty od innych zespołów.

O kogo może chodzić? Najprawdopodobniej o starxo i RETO, którzy jako jedyni nie poinformowali o disbandzie. Reszta, czyli frz, zeek oraz Mickebwoy zakomunikowali, że od teraz są wolnymi zawodnikami i szukają zespołu.

THOSE GUYS mają za sobą naprawdę udane miesiące. Drużyna wyrosła na najlepszą polską ekipę w Valorancie, wygrywając niemal wszystkie krajowe turnieje. Mowa tu o rozgrywkach organizawanych przez x-kom AGO, Crunchips czy Polsat Games. Największy sukces zespołu to zwycięstwo na Polish Invitational, gdzie zeek i spółka pokonali w finale Hajty i zgarnęli główną nagrodę 10 tysięcy złotych. Kilka dni temu zaś zajęli drugie miejsce na Polish Open #FRAMESWINGAMES, przegrywając w ostatnim meczu z Entropiq. Obecnie pozostaje nam czekać na nowe projekty graczy z TH. frz już zapowiedział stworzenie nowej, mocnej ekipy na polskim podwórku, mickebwoy i zeek nie wykluczają opcji międzynarodowych.