Zgodnie z przewidywaniami, Riot przygotował dla nas jeszcze jednego bohatera – Reynę. Postać pochodzi z Meksyku i należy do grupy wsparcia.

Mówiło się, że agenci zaprezentowani w becie VALORANTA nie są w komplecie. I rzeczywiście Riot Games na oficjalną premierę swojej gry przygotował jeszcze jedną postać, czyli Reynę. Jest to kobieta z Meksyku, której głównym zadaniem jest wsparcie reszty drużyny. Jakie umiejętności ma Reyna? Z wideo od Riotu niewiele sę dowiadujemy. Postać najprawdopodobniej potrafi zanikać na krótką chwilę, oślepiać wrogów, a także posiada zdolności lecznicze. Połączenie Sage i Phoenixa? Na to wygląda. Wszystkiego dowiemy się dopiero w dniu premiery.

Oficjalna premiera VALORANTA nadejdzie 2 czerwca. Od wtedy dostęp do gry będą posiadali wszyscy, bo będzie ona darmowa. Ponadto przypominamy, że zakończono zamkniętą betę 28 maja. Te kilka dni przerwy wykorzysta Riot, które przygotuje swoje serwery na premierę gry, a także wyczyści konta graczy z m.in. rang wbitych podczas zamkniętej bety.