Po przeciekach umiejętności KillJoya pora na oficjalną prezentację dwunastego agenta. Jest to pochodząca z Niemiec dziewczyna, prawdziwy geniusz informatyczny, który za pomocą robotów będzie siał zniszczenie na serwerach.

Dzisiejszego poranka publikowaliśmy przecieki dotyczące umiejętności nowej postaci zwanej KillJoy. Po kilkunastu godzinach Riot oficjalnie zaprezentował swoją nową agentkę, przedstawiając jej wygląd oraz pochodzenie.

KillJoy to Niemka, która doskonale radzi sobie z nowymi technologami, komputerami i robotami. Te ostatnie zmieniła w prawdziwą armię, którą za pomocą umiejętności przywołuje na mapę. Roboty potrafią wiele, między innymi zaatakować przeciwnika, spowolnić, zadać obrażenia. W skrócie – bardzo ofensywna postać, której umiejętności można porównać do Raze. Obie bohaterki słyną ze swojej artylerii i są skupione głównie na zadawaniu obrażeń.

KillJoy zostanie dodana do gry najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Właśnie wtedy zakończy się Akt I. Nowa agentka trafi na serwery przy premierze Aktu II, który również będzie zawierał w sobie nową mapę oraz nowy tryb.