Team Queso wraca do gry o awans do play-offów VRL Spain. Polski zespół jeszcze do niedawna znajdował się na samym dnie tabeli, a teraz jest o krok od miejsca w top6.

W lidze hiszpańskiej występuje aż dziewięciu graczy znad Wisły. Największą sympatie polscy kibice czuć mogą jednak szczególnie do Teamu Queso. Jest to albowiem zespół, w którego składzie występuje trójka naszych rodaków i w rozgrywkach VRL Spain Rising figuruje pod biało-czerwoną flagą. Niestety xuss i spółka długo odstawali od reszty stawki, będąc na samym dnie tabeli.

Jeszcze kilka tygodni temu nic nie zapowiadało tego, że Team Queso będzie liczyło się w grze o play-offy VRL Spain: Rising. Polski zespół był jednym z najsłabszych w całej stawce, pozostając na szarym końcu tabeli z bilansem 3-8. Dziś polsko-europejska drużyna ma naprawdę realne szanse by jednak wystąpić w fazie pucharowej ligi hiszpańksiej. Wszystko za sprawą kapitalnej postawy podopiecznych Yaby w ostatnich dniach.

Wczoraj Team Queso zanotowało czwarte zwycięstwo z rzędu w VRL Spain. Zespół UNFAKE'A zatrzymał będące na trzecim miejscu w lidze Arctic. Wcześniej formacja trójki Polaków pokonała także Movistar Riders, Rebels Gaming oraz Heretics.

Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu zasadniczego ekipa xussa traci jedynie trzy punkty do Rebels Gaming, które łapie się do fazy pucharowej VRL Spain: Rising. W następnym tygodniu Queso czeka potyczka z KOI oraz Realem Betis – dwójką najsłabszych drużyn w lidze, co pozwala nam wierzyć, że będziemy mieli polski akcent w play-offach hiszpańskich rozgrywek.