Anonymo Mentos, TENSTAR i  Zero Tenacity powalczą o kolejne cenne punkty w VRL East: Surge Stage’a. Z tej trójki zdecydowanie najłatwiejsze zadanie czeka Anonimowych.

Można powiedzieć, że na półmetku rozgrywek VRL East: Surge Stage’a sytuacja polskich drużyn w lidze jest naprawdę dobra. Zero Tenacity przewodzi w tabeli z bilansem 6-2, lecz w jej czołówce jest na tyle ciasno, że między liderem a przedostatnim TENSTAR jest zaledwie 6 oczek różnicy. Ponadto Anonymo Ments zajmujące miejsce promowane awansem do play-off może pochwalić się identycznym dorobkiem punktowym, co wspomniana już formacja krytyqa.

Ta sprawia, że tym bardziej z zaciekawieniem śledzimy rozgrywki VRL East: Surge Stage 2, gdzie po każdej kolejce dochodzi do wielu przetasowań w tabeli. Tak może być i dziś, bowiem reprezentanci Zero Tenacity zainaugurują piąty tydzień rywalizacji w lidze. Swoje spotkanie rozegra również TENSTAR oraz Anonymo.

Zero Tenacity czeka szczególnie trudny mecz. Rywale Polaków będzie trzecie w tabeli Anorthosis Famagusta Esports. Przed dużo łatwiejszym zadaniem stoi za to zespół Kamisseqa. Anonymo Ments swój piąty tydzień rywalizacji w VRL East: Surge rozpocznie od pojedynku z Entropiq, które na ten moment wciąż pozostaje bez zwycięstwa w lidze. TENSTAR natomiast stawi czoło NOM Esports, w którego składzie także występują Polacy.

  • 17:00 – Poland Zero Tanecity vs Anorthosis Famagusta Esports Greece
  • 18:00 – Poland TENSTAR vs NOM Esports European Union
  • 19:00 – Poland Anonymo Mentos vs Entropiq Czech Republic