Wiemy już, gdzie powędrował Aleksander „zeek” Zygmunt, teraz poznaliśmy przyszły przystanek kariery Patryka „Patitek” Fabrowskiego i Ardisa „ardiis” Svarenieksa. Będzie to Team Heretics.

Tym samym spełniły się plotki, które docierały do nas od kilku tygodni. G2 i Heretics wymienili się graczami – do organizacji ocelote'a powędrowali nukkye i AvovA, a w przeciwną stronę poszli Patitek i ardiis.

Dla Heretics jest to kompletne przemeblowanie składu. Z poprzedniego line-upu pozostał tylko lowel, bowiem oprócz wyżej wymienionej dwójki odeszli również nieSoW i RUBINO. Do Hiszpana dodano więc Patitka i ardiisa, a także MOSTEEERRA – czeskiego gracza. Pozostał jeden slot, na razie nie ujawniono, kto go wypełni. Mówi się o Felixie „al0rante” Brandlu, to jednak na razie niepotwierdzona informacja.

Dla Patitka będzie to trzeci zespół w karierze Valoranta. Polak stawiał pierwsze kroki w Fordon Boars, później dołączył do G2. Fabrowski był częścią legendarnej drużyny, która zdominowała europejską scenę na kilka miesięcy. Wraz z G2 Patitek wygrał aż osiem turniejów, pierwszy kryzys pojawił się dopiero późną jesienią w rozgrywkach First Strike. Rok 2021 to już pasmo porażek, które zakończyło się wymianą większości składu.