Aleksander „zeek” Zygmunt nie był długo bezrobotny. Polak otrzymał angaż w Acend, gdzie zastąpi Jose Luisa „koldamenta” Arangurena.

koldamenta rozstaje się z drużyną, z którą wygrał pierwszą edycję europejskiego Masters i wprowadził do grona ścisłej, kontynentalnej czołówki. Hiszpan był IGL-em zespołu. Najprawdopodobniej dołączy on w najbliższej przyszłości do G2.

Dla zeeka zaś rozpoczyna się nowa przygoda po dosyć nieudanym okresie w G2. Polak dołączył do europejskiego kolektywu, miał w nim zastąpić Davida „davidp” Prinsa. Wyniki jednak nie uległy poprawie, co więcej, zespół szybko stracił pozycję hegemona w europejskim Valorancie. Razem z zeekiem G2 opuścili Patitek i ardiis.

Zygmunt długo nie zwlekał z dołączeniem do nowego zespołu. Acend to jedna z najlepszych drużyn w Europie, posiadająca w swoich szeregach chociażby piekielnie utalentowanego Mehmeta „cNed” Yagiza Ipeka. Swoją drogą Polak grał już kiedyś z Turkiem – miało to miejsce w nolpenkach. Dołączenie do Acend to także dla zeeka ponowna współpraca z Patrykiem „starxo” Kopczyńskim, z którym grał już podczas projektu THOSE GUYS. 19-latek w nowej drużynie zapewne w pełni przejmie zadania koldamenty, to znaczy, że będzie nowym IGL-em. To również nie jest dla niego nowość, dlatego możemy się spodziewać owocnej przygody.

Nowy skład Acend:

  • Poland Aleksander „zeek” Zygmunt
  • Turkey Mehmet „cNed” Yağız İpek
  • Poland Patryk „starxo” Kopczynski
  • Finland Santeri „BONECOLD” Sassi
  • Ukraine Vlad „Kiles” Shvets
  • Lithuania Laurynas „Nbs” Kisielius (Coach)