Zamknięta beta VALORANT dobiegła końca, a serwery zostały wyłączone. Wszyscy fani nowego tytułu Riot Games wyczekują premiery, która nastąpi już jutro.

Dokładnie 28 maja zostały wyłączone serwery VALORANTA, a wszystko przez zakończoną fazę zamkniętej bety. Zgodnie z zapowiedziami pierwsza pełna wersja gry pojawi się na serwerach już 2 czerwca. Riot Games o godzinie 13:00 rozpoczęło dokładne odliczanie do premiery, która według niego nastąpi jutro dokładnie o godzinie 07:00 rano. Jeżeli firma nie napotka na żadne problemy, będziemy mogli wrócić do tego tytułu już jutrzejszego poranka.

Przypomnijmy, że VALORANT nawet w czasie zamkniętych testów cieszył się ogromną popularnością. W pierwszych dniach na twitchu pobił rekord oglądalności Fortnite'a z 2019 roku, gromadząc przed ekranami ponad 1.700.000 widzów. Niedawno jeden z deweloperów w rozmowie z dziennikarzem ESPN przyznał, że na serwerach VALORANTA pojawia się średnio 3.000.000 osób dziennie. Liczby te z pewnością imponują.

Razem z odliczaniem w sieci pojawił się powyższy obrazek zatytułowany „Odcinek pierwszy: Zapłon”, który najprawdopodobniej ma związek z nową mapą, która pojawi się w dniu premiery.