Karol „tecek” Kapczyński został jednym z zawodników składu VALORANT w Last Rites. Organizacja posiadała m.in. skład Counter-Strike'a.

Kolejny polski gracz z wielkim bagażem doświadczeń zebranym na scenie Counter-Strike'a zmienia swoją ścieżkę kariery. Karol „tecek” Kapczyński dołączył do takich zawodników jak paTiTek oraz NEEX i rozpoczyna swoją przygodę w VALORANCIE.

Kapczyński w swojej karierze reprezentował barwy takich organizacji jak ESC Gaming, x-kom team czy Izako Boars. Jednak z pewnością najwięcej osób kojarzy go z gry dla Venatores, gdzie spędził cały 2017 rok. W tym czasie wygrali GameON Kielce oraz zajęli drugie miejsce w 2. sezonie w Polskiej Lidze Esportowej. Na odchodne z x-kom teamu zaliczył swój największy sukces w karierze, wygrywając Good Game League 2018. Ostatnie miesiące spędził współpracując z czeskim składem Team Brute – najpierw jako analityk, następnie jako gracz. Niestety ten drugi etap potrwał zaledwie miesiąc, po czym tecek ponownie został bez drużyny.

Nowy etap w swojej karierze rozpocznie u boku Miłosza „miloszka” Narodzonka, którego możecie kojarzyć chociażby z z Pompy Team. Przemek „zapp” Grynis, który dotychczas grał w sekcji CS:GO dla Last Rites, również zmienił dziedzinę i od dziś będzie rywalizować w shooterze od Riot Games. Zespół sfinalizowany został Szymonem „jms” Kurkowskim oraz Adrianem „Silky” Gromyko.