Trzy spotkania i trzy zwycięstwa polskich ekip w VRL East: Surge.  Zespoły znad Wisły wyrzekają się błędów na start piątego tygodnia rozgrywek.

Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego scenariuszu po środowych spotkaniach w VRL East. Po pierwsze Zero Tenacity obroniło fotel lidera, a po drugie Anonymo Mentos zdołało wskoczyć na pozycję promowaną awansem do fazy play-off. O miejsce w top4 ociera się w dalszym momencie TENSTAR, które również podtrzymało dziś świetną serię polskich formacji i wygrało swoje starcie w NOM Esports.

Trzeba przyznać również, że każda z polskich ekip pokazała się ze znakomitej strony i to nie jedynie ze względu na wynik. Zarówno Anonymo Mentos, Zero Tenacity jak i  TENSTAR wyrzekali się dziś prostych błędów i w kluczowych momentach swoich spotkań po prostu dominowali przeciwników.

Na start piątego tygodnia rozgrywek VRL East: Surge Zero Tenacity pokonało 13 do 6 Anorthosis Famagusta Esports. Takim samym wynikiem Anonymo Mentos triumfowało nad Entropiq. Największy opór ze strony swoich przeciwników napotkało TENSTAR. Zespół Stixa na przestrzeni całego spotkania oddał rywalom 9 rund.

Na obecną chwilę Zero Tenacity zajmuje pierwsze miejsce w VRL East: Surge. Anonymo Mentos dzięki dzisiejszemu zwycięstwo wskoczyło na pozycję numer trzy, a TENSTAR również zaliczyło mały awans w porównaniu do poprzedniej kolejki. Teraz podopiecznych krytyqa dzieli już jedynie jedno pole od top4.