Mateusz Klich, polski piłkarz, występujący na pozycji pomocnika w angielskim klubie Leeds United, sprawdzi nowego laptopa od Republiki Graczy w Valorant.

Dla nikogo nie jest pewnie zaskoczeniem, że influencerzy, aktorzy czy sportowcy to… również ludzie. Co więcej, grają oni w gry! A najlepszym przykładem gracza jest piłkarz Mateusz Klich. Tej międzynarodowej gwieździe piłki nożnej nie obce są drużynowe strzelanki, co udowodni już w najbliższą środę, 27 lipca o 19:00. To wtedy wraz z dwoma streamerami, Sajem oraz Kromką, pokaże swoje umiejętności strzeleckie w Valorant.

Akcja została zorganizowana przy współpracy z Republiką Graczy oraz NVIDIĄ, którzy dostarczyli na potrzeby transmisji swój nowy sprzęt dla graczy, laptopa ASUS ROG STRIX SCAR 17 SE. To właśnie na nim Mateusz Klich pokaże, że gry nie są mu wcale obce. Żeby nie było za łatwo, na całą trójkę czekają wyzwania! Widzowie również będą musieli się wykazać, bowiem piłkarz sprawdzi ich wiedzę na temat sportowego świata oraz gry Valorant.

Najszybsze, a przy tym prawidłowe odpowiedzi będą nagradzane, więc warto uczestniczyć w transmisji. Mateusz rozda po jednej paczce na jedno wykonane wyzwanie, a będzie ich w sumie trzy. W paczce znajdziecie koszulkę z autografem Mateusza, figurkę ROG Horsem4n, Full cap ROG oraz pasek ROG. Saju i Kromka natomiast za ukończenie każdego wyzwania rozdadzą kartę podarunkową na platformę Steam o wartości 150zł.

Po wszelkie informacje zapraszamy na landing page: https://rognights.jarock.pl/ gdzie można zobaczyć jakie dokładnie wyzwania czekają na śmiałków. I pamiętajcie, zabawa rusza 27 lipca o 19:00 – nie może Was zabraknąć!

źrodło: materiały prasowe