Gorsze wyniki, niewystarczające rezultaty przerodziły się w pierwszą zmianę składu w dywizji Valoranta Anonymo. Z organizacją pożegnał się Karol „KanT” Kantor.

Klub poinformował o zmianie na swoich mediach społecznościowych, zawodnik jednak jeszcze wczoraj ogłosił swoje odejście. Co ciekawe, KanT był częścią składu od samego początku jego powstania. Miało to miejsce jeszcze pod banderą „yazdy”, czyli drużyny bez organizacji, której współzałożycielem był właśnie Kantor. Historia yazdy sięga listopada 2020 roku, od tamtej pory zespół przede wszystkim sięgnął po wygraną na 4. edycji beloud Cup. Później zaś został zakontraktowany przez Anonymo. Podopieczni belmonte pod nowymi barwami nie spełniali jednak oczekiwań, osiągając przeciętne wyniki na polskim podwórku, nie wspominając już o zagranicznych losach Polaków. Tym samym zdecydowano się na zmianę – ze składu wyleciał właśnie KanT.

Można było się jednak takiego obrotu spraw spodziewać, gdyż na ostatnich meczach mogliśmy oglądać Sebastiana „snikk” Kamińskiego, który właśnie zastępował KanTa. Na razie zawodnik występował jedynie w roli stand-ina, a oficjalnego potwierdzenia jego transferu jeszcze nie mamy. Wydaje się jednak, że może być to kwestia kilku dni. Sam KanT zaś obecnie poszukuje nowej formacji.

Obecny skład Anonymo wygląda następująco:

  • Poland Albert „ALMO” Moscicki
  • Poland Krystian „Freyy” Konopka
  • Poland Dawid „kosti” Kostrzewa
  • Poland Michał „NOKOCU” Michałów
  • Poland Sebastian „snikk” Kamiński – stand-in
  • Poland Kacper „belmonte” Mordak (trener)