19-0 – taki obecnie bilans G2 ma w Valorancie. Mixwell i spółka pokonali bez problemu 2:0 BBL Esports i turniej Allied Esports Odyssey rozpoczynają od zwycięstwa.

G2 2:0 BBL Esports (Haven 13:10, Ascent  13:9)

Jakiego innego wyniku można było się spodziewać przed tym spotkaniem? G2 jest zdecydowanie najlepszą drużyną w Europie, BBL Esports już przed startem meczu mogło czuć się skreślone. Mimo to Turcy na każdej mapie początkowo stawiali odważny opór. Na Haven prowadzili 4:1, by ostatecznie pierwszą połowę zremisować. Później jednak G2 przejęło w pełni panowanie nad mapą, a liderami drużyny byli niezawodny ardiis i davidp. Obaj jako jedyni przebili granicę 20 fragów i doprowadzili swoją drużynę do wygranej na pierwszej lokacji.

Druga – Ascent – to początkowo ogromne problemy G2. Europejski skład w pewnym momencie przegrywał nawet 0:6. Późniejsza część spotkania pokazała jednak, że wynikało to raczej ze zlekceważenia przeciwnika. Szczególnie w drugiej połowie G2 zaczęło w pełni dominować rywala, wygrywając rundę za rundą. Efekt? Z wyniku 4:8 w kilkanaście minut zrobiło się 13:9 i tym samym Patitek i spółka zakończyli rywalizację z BBL Esports. Ponownie świetnie zaprezentował się davidp, który z 21 fragami otworzył tabelę. Patitek wcielający się w rolę Omena zdobył z kolei 18 fragów i również był pewnym punktem drużyny. Opisując spotkanie jednym zdaniem można powiedzieć, że G2 przypominało kota bawiącego się kłębkiem wełny. Gdy zdawało się, że zwierzak stracił kontrolę nad zabawką, od razu pozbawiał widza złudzeń i sprowadzał przeciwnika na ziemię.

Dzisiaj G2 zagra z FunPlus Phoenix, czyli mieszanką szwedzko-ukraińsko-rosyjską. Skład grający pod nową banderą przyzwoicie zadebiutował w nowych barwach, remisując w spotkaniu z Teamem Liquid 1:1. Początek spotkania obu drużyn zaplanowano na godzinę 20:00.