Do niedawna polski zawodnik CS:GO, obecnie członek G2 Esports w VALORANTA. Patryk „paTiTek” Fabrowski dołącza do międzynarodowej organizacji!

Patitek niedawno zapowiadał zmianę swojej profesji, wszak podczas udzielonego nam wywiadu ujawnił, że będzie próbował swoich sił na międzynarodowej scenie VALORANTA. Dziś dowiadujemy się, że Polak dołączy do Oscara „mixwella” Cañellas Colocho i okaże się drugim zawodnikiem VALORANTA pod banderą G2 Esports.

Fabrowski przez wiele lat próbował swoich sił na polskiej scenie Counter-Strike'a. W 2017 roku udało mu się przebić do czołówki, gdy w barwach Venatores pokonał ekipę Izako Boars w turnieju GameON w Kielcach. W kolejnych latach reprezentował takie organizacje jak x-kom team i Izako Boars, z czego największym sukcesem na rodzimej scenie było zwycięstwo Good Game League w 2018 roku w Poznaniu.

Jednak kariera Patitka przez ten cały czas stała pod dużym znakiem zapytania. Patryk napotkał wiele trudności przez blokadę VAC-Ban na jednym ze swoich kont, który został potwierdzony przez samo Valve. Przez to został wykluczony z uczestnictwa w Majorach oraz wszystkich rozgrywkach związanych z nimi, co jak sam przyznał, negatywnie odbiło się na jego motywacji oraz dalszej karierze.

Jako Counter-Strike'owy banita od pierwszych dni zaangażował się w VALORANTA. Jasnym było, że dwudziestolatek będzie próbował swoich sił na nowej scenie, zostawiając przeszłość za sobą. Jak się okazuje, decyzja jest jak najbardziej słuszna. Fabrowski jako jeden z pierwszych Polaków osiągnął najwyższą rangę w shooterze od Riot Games, zaś podczas ostatniego turnieju od G2 Esports świetnie się zaprezentował, zwracając na siebie uwagę samej organizacji. Tym samym patitek dołącza do Oscara „mixwella” Cañellas Colocho w barwach G2 tworząc międzynarodowy skład VALORANTA.