Wedle wcześniejszych informacji Patryk „paTiTek” Fabrowski, który od września pozostawał na ławce rezerwowych Heretics, zasilił szeregi brytyjskiego EXCEL Esports.

VCT: Champions Tour puka już do drzwi, a to oznacza, że jest to ostatni dzwonek dla organizacji, aby kompletować swoje składy na nadchodzący sezon. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę EXCEL, które dziś przedstawiło swój nowy roster i o żadnych niespodzianek nie możemy tu mówić.  Brytyjska organizacja sprowadziła zawodników, o których w kontekście zasilenia klubu mówiło się już od dłuższego czasu. Jednym z nich jest nasz rodak – paTiTek.

paTiTek będzie chciał się odbić po nieudanym 2021 roku. Owszem – jego początek należał do Polaka, jednak z każdym kolejnym miesiącem Fabrowski tracił swój błysk i na przełomie września-grudnia pozostawał na ławce rezerwowych Teamu Heretics. O 22-latka nadal możemy mówić z pewnością, jako o zawodniku, który wciąż może namieszać na międzynarodowej scenie VALORANTA, lecz potrzebuje do tego odpowiedniego  miejsca.

Takim wydaje się właśnie EXCEL. Brytyjska organizacja stworzyła ciekawy zespół, w którego skład oprócz Polaka wchodzą także tacy zawodnicy, jak ozzy, chiwawa, element, Moe40. Graczy tych możemy kojarzyć z takich klubów, jak Ninjas In Pyjamas, OG czy G2.

Tak prezentuje się nowy skład EXCEL:

  • United Kingdom Oscar „ozzy” Scott
  • Poland Patryk „paTiTek” Fabrowski
  • Russian Federation Egor „chiwawa” Stepanyuk
  • Serbia Dragan „elllement” Milanović
  • United Kingdom Muhammad „Moe40” Hariff