W ostatnim czasie wiele spekulowało się na temat ewentualnego powrotu Patryk „paTiTka” Fabrowski do Counter-Strike’a. Wszystko wskazuje jednak  na to, że Polak pozostanie przy VALORANCIE.

Nie jest tajemnicą, że Anonymo testowało paTiTka i ten mógł zająć miejsce blacktear5a w składzie Anonimowych. Organizacja zdecydowała  się jednak na zakontraktowanie snatchiego oraz rallena. Następnie Fabrowski rozegrał jeszcze w mixowym składzie otwarte kwalifikacje do DreamHacka Open November.

Według portalu Cybersport.pl były zawodnik m.in. G2 pozostanie przy VALORANCIE i zasili szeregi OG. Nie łatwo jest wrócić do CS-a po ponad rocznej przerwie. Prawdopodobnie dlatego paTiTek zdecydował się pozostać jednak przy produkcji Riot Games i raczej wcale nie podjął złej decyzji. OG jest w trakcie tworzenia całkowicie nowej drużyny. Obecnie w aktywnym składzie pozostaje jedynie uNKOE i to wokół niego duńska organizacja zamierza budować nowy zespół.

Oprócz paTiTka do OG według wspomnianego już polskiego portalu dołączyć mieliby również pyth oraz fxy0.  Nieznana pozostaje także kwota wykupu, którą Heretics mogłoby zażądać za Polaka. Ten bowiem wciąż jest związany kontraktem z hiszpańską organizacją.

Skład OG według Cybersport.pl:

  • Patryk „paTiTek” Fabrowski
  • Benjamin „uNKOE” Chevasson
  • Jacob „pyth” Mourujärvi
  • Joey „fxy0” Schlosser