Z wielkiej szufli na scenie VALORANTA skorzysta najprawdopodobniej także sam PaTiTek. Polski zawodnik, który od września przesiaduje na ławce rezerwowych Heretics, może związać się z Excel Esports.

Excel Esports pozostaje w naprawdę trudnej sytuacji. Brytyjska organizacja w swoim składzie VALORANTA posiada obecnie tylko jednego zawodnika Muhammada „Moe40” Hariffa. To właśnie wokół Brytyjczyka klub zamierza zbudować całkiem nowy zespół na przyszły sezon, w którego szeregach ma znaleźć się Polak – PaTiTek.

Jak podaje dobrze poinformowany na scenie VALORANTA dziennikarz George Geddes szeregi Excel Esports zasilić mają chiwawa, Ozzy, Ellement oraz nasz rodak PaTiTek, który od września pozostaje na ławce rezerwowych Team Heretics.

Brytyjska organizacja zamierza więc sięgnąć po bardzo dobrze znane nicki na scenie VALORANTA. Ellementa możemy kojarzyć m.in. z gry dla OG, Chiwawa ma natomiast udany epizod w Ninjas In Pyjamas, a PaTiTek oraz Ozzy swego czasu reprezentowali barwy G2 Esports.

Na papierze skład Excel wygląda więc bardzo ciekawie. Miejmy nadzieje, że pod skrzydłami brytyjskiej organizacji PaTiTek zdoła odzyskać swoją formę, do której przyzwyczaił nas swego czasu podczas gry w G2 Esports.

Tak ma prezentować się nowy skład Excel Esports:

  • Oscar „ozzy” Scott
  • Patryk „paTiTek” Fabrowski
  • Egor „chiwawa” Stepanyuk
  • Dragan „elllement” Milanović
  • Muhammad „Moe40” Hariff