Polacy poznali swoich rywali w zamkniętych kwalifikacjach do VALORANT Champions Tour. Już na start zespołowi MOLSIEGO przyjdzie się zmierzyć z bardzo trudnym rywalem.

Zarówno EXCEL PaTiTka, jak i LDN UTD MOLSIEGO znaleźli się po tej samej stronie drabinki. Do polsko-polskiego pojedynku może więc dojść już w następnej rundzie kwalifikacji, pod warunkiem, że oba zespoły naszych rodaków wygrają swój inauguracyjny mecz, bądź, co gorsze go przegrają. Na start zamkniętych kwalifikacji zawodnicy brytyjskiej organizacji podejmą Rebels Gaming, natomiast drużyna Łąckiego zmierzy się z Vitality.

Szczególnie ciężkie zadanie czeka więc LDN UTD. Pszczółki powinny już po pierwszych kwalifikacjach awansować do pierwszego turnieju w ramach VALORANT Champions Tour. Europejski zespół przebrnął do samego finału eliminacji, lecz w nim uległ Guild Esports, a następnie zrzucony do drabinki przegranych, musiał uznać wyższość BIG.

Równie interesująco zapowiada się inny dzisiejszy mecz. G2 świeżo po zmianach w składzie zmierzy się z Alliance, które miejsce w zamkniętych eliminacjach zawdzięcza niezłemu występowi w pierwszej odsłonie eliminacji. Wówczas na drodze ekipy luckeRRRa stanęło jednak dwukrotnie BIG.

Harmonogram:

  • 18:00 – Team Vitality vs LDN UTD (flag country=”pl”] MOLSI)
  • 18:00 – Rebels Gaming vs EXCEL (Poland PaTiTek)
  • 18:00 – Alliance vs G2 Esports
  • 18:00 – TENSTAR vs Team Finest