Na razie wszystko idzie po myśli G2 w Vitality European Open. Ekipa z naszym rodakiem na pokładzie zapewniła sobie miejsce w Wielkim Finale, który odbędzie się jeszcze dziś!

G2 Esports rozpoczęło fazę finałową wspomnianego wyżej turnieju od potyczki z PartyParrots. Co ciekawe – drużyna Kyrylo „ANGE1” Karasiowa znanego ze sceny CS-a na mapie numer jeden kompletnie zdominowała skład naszego rodaka – 13:5. Po nieudanym Havenie, Patryk „paTiTek” Fabrowski i spółka wzięli się na szczęście w garść i w dwóch kolejnych starciach na Ascencie i Splicie pokazali klasę wygrywając 13:4 i 13:5.

Następnie nadeszła pora na mecz przeciwko Prodigy – formacji, która zajęła pierwsze miejsce w grupie B i w play-offach miała już za sobą triumf z FABRIKEN – 2:0. Tym razem reprezentanci hiszpańskiej marki nie potrzebowali trzech map, żeby okazać się lepszym zespołem i awansować do Wielkiego Finału. Wystarczył Bind, którego zwyciężyli 13:8 i Haven, na którym pokonali enemy 13:7.

Teraz przed G2 chwila na regenerację, bowiem na decydujący pojedynek muszą poczekać. Planowo miał on wystartować o 21:00, ale raczej godzina ulegnie zmianie, gdyż w dolnej części drabinki dalej nie został wyłoniony finalista. Szansę na podjęcie grona Patryka ma ProdigyPartyParrots FABRIKEN.

Oficjalną transmisję z Vitality European Open znajdziecie pod tym adresem.