Jacob „pyth” Mourujärvi nie zagra z Bleeed Esports w kwalifikacjach do VALORANT Champions Tour ze względu na ograniczenia w podróżowaniu spowodowane wciąż panującą  pandemią COVID-19.

Kilka tygodni temu pyth został zaprezentowany jako nowy zawodnik Bleed eSports. Była to spora niespodzianka, gdyż  Szweda spodziewaliśmy się zobaczyć raczej w europejskiej bądź amerykańskiej drużynie, a nie singapurskiej. Dla Bleed transfer 28-latka był jednak strzałem w dziesiątkę. Ten nie tylko sporo wniesie do zespołu, ale i zapewni organizacji spory rozgłos na Nowym Kontynencie, bowiem co by nie mówić nick Mourujärvi wciąż coś tutaj znaczy.

Dziś Bleed eSports poinformowało jednak, że ze względu na spore ograniczenia epidemiologiczne panujące w Singapurze pyth nie będzie w stanie zagrać z zespołem podczas kwalifikacji do VALORANT Champions Tour. W podobnej sytuacji znalazł się także rodak 28-latka – maxie, który w grudniu także trafił do azjatyckiej organizacji.

Bleed Esports zainterweniował bardzo szybko. Singapurski klub jeszcze dziś zakontraktował Henriego „Flaringa” Forichona, który wypełni jeden z wakatów w składzie LEXY’EGO.  Nick drugiego zmiennika również najprawdopodobniej poznamy w ciągu najbliższy dni.