To była kwestia czasu – Aleksander „zeek” Zygmunt w końcu został przedstawiony jako nowy gracz G2. 19-latek zastąpił w zespole davidp.

Po ogłoszeniu zaskakującego ruchu przez G2 – czyli odsunięciu od składu davidp – karuzela transferowa w świecie Valoranta rozgrzała się do czerwoności. Zwolniło się w końcu miejsce w najlepszej drużynie świata, więc to, kto wskoczy na miejsce Belga mogło spędzać sen z powiek fanom strzelanki od Riotu.

Początkiem stycznia otrzymaliśmy jednak przecieki na temat trwających negocjacji między G2 a polskim graczem występującym dotychczas w nolpenki – zeekiem. 19-latek jeszcze od czasów bety wyróżniał się na tle pozostałych zawodników, w Polsce stworzył „potwora” czyli THOSE GUYS, które wygrało niemal każdy krajowy (i nie tylko) turniej. Jesienią przyszła pora na kilkutygodniową przygodę z nolpenki, gdzie z kolei zeek awansował do First Strike, ciągnąc w wielu momentach drużynę za uszy. Gdy w grudniu stało się jasne, że europejski skład się rozpada, 19-latek z miejsca stał się gorącym kąskiem na rynku transferowym.

Ostatecznie zeek trafił najlepiej, jak tylko mógł, czyli do G2. Polak w nowej drużynie ma pełnić rolę entry-fragera. Warto dodać, że do zespołu wraz z zeekiem dołaczył Neil „nEilZiNHo” Finlay, który obejmie stanowisko trenera. Tym samym organizacja ma już  skompletowany skład na nadchodzący sezon, czyli Valorant Champions Tour.