Tselmeg „xuss” Tsolmon powraca do Team Queso i zagra w lidze hiszpańskiej. To już trzeci zawodnik z byłego składu Anonymo, który otrzymał angaż w zespole z VRL Spain: Rising.

Zawodnicy Anonymo po zwycięstwie w VRL East: Surge byli łakomym kąskiem dla europejskich drużyn z niemal każdej ligi regionalnej. Ostatecznie nasi rodacy obrali jednak ten sam kierunek – Hiszpania.  W następnym sezonie VRL Spain: Rising zobaczymy nie tylko snikka oraz kamyka, ale i również xussa, który dziś został zaprezentowany jako nowy zawodnik Teamu Queso.

Polak miał okazje reprezentować już barwy Teamu Queso w zeszłym roku przez w sumie pięć miesięcy. Był to niewątpliwie udany epizod w karierze xussa. Przez ten czas 18-latek triumfował w trzech turniejach – Beloud Cup #8, Beloud Cup #10 oraz PLE.GG VALORANT: Polish Circuit.

Team Queso ostatni sezon VRL Spain: Rising kończyło w mieszanych nastrojach. Zespół wywalczył, co prawda awans do fazy play-off, lecz już w niej poległ na etapie ćwierćfinału, przegrywając boleśnie 0 do 3 z Rebels Gaming.