Potwierdziły się krążące od pewnego czasu plotki na scenie VALORANTA. Joshua „steel” Nissan został zaprezentowany jako nowy zawodnik SKT T1.

We wrześniu obiegła nas niespodziewana wiadomość. 100 Thieves zdecydowało się na odważny krok, przesuwając na ławkę rezerwowych Joshuę „steela” Nissana, a powołując do pierwszego składu ówczesnego rezerwowego Aarona „b0ia” Thao. Wówczas mogliśmy zacząć spekulować na temat przyszłości Kanadyjczka w VALORANCIE, ponieważ ten znany jest z tego, że nie lubi przywiązywać się do jednej produkcji. Jushua w przeszłości próbował już swoich sił na scenie CS-a czy Overwatcha.  31-latek uspokoił jednak fanów, pisząc, że z pewnością będzie kontynuować swoją karierę w FPS-ie Riot Games i w 2022 roku powróci do rywalizacji.

Jak widać, Kanadyjczyk nie rzucił słów na wiatr. Już jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje na temat rozmów 100 Thieves z SKT T1 w sprawie transferu 31-latka, a dziś koreańska organizacja oficjalnie zaprezentowała steela jako swojego nowego zawodnika Ten najprawdopodobniej zastąpi w składzie autimatica, którego powrót na scenę Counter-Strike’a wydaje się być coraz bardziej realny, zwłaszcza, że Amerykanin od pewnego czasu nie uczestniczy w sesjach treningowych SK Telecom T1, a zamiast tego wraz z RUSHEM analizuje demka na specjalnej aplikacji ESEA.

Obecny skład SKT T1:

  • Tyler „Skadoodle” Latham United States
  • Rahul „curry” Nemani United States
  • Timothy „autimatic” Ta United States
  • Anthony „dawn” Hagopian United States
  • Zander „thwifo” Kim United States
  • Joshua „steel” Nissan Canada