Heretics kontynuuje ofensywę transferową na polskiej scenie. Hiszpańska organizacja sprowadziła w swoje szeregi drugiego nadwiślańskiego zawodnika.

Przed tygodniem Grzegorz „GRUBINHO” Ryczko zasilił szeregi Teamu Heretics. Wcześniej Polak występował na szczeblu VRL 2022 East: Surge pod w barwach AWARII. Jak się okazuje Ryczko, nie będzie jedynym nadwiślańskim graczem w składzie francuskiej organizacji. Ta poinformowała dziś o sfinalizowaniu transferu Sebastiana „snikka” Kamińskiego – byłego reprezentant Anonymo, który jeszcze niedawna wraz z polską formacją walczył o awans na VCT Challengers.

Jak dotychczas Heretics prezentował się w 2022 roku wyjątkowo słabo, co i tak jest delikatnie powiedziane. Zawodnicy hiszpańskiej organizacji zajęli dopiero 10. miejsce w pierwszym sezonie VRL: Rising Spain, co zmusiło ekipę lowela do walki o utrzymanie w barażach. W nich podopieczni Noela wykonali już swój plan bez zastrzeżeń, pokonując Movistar Riders i Arctic.

Polski duet – GRUBINHO & snikk w składzie Heretics zajmie miejsce mertza i Bromosa. Duńczyk w marcu sam poprosił o pozwolenie na odejście, zaś Hiszpan z organizacją pożegnał się w kwietniu po rozczarowującym występie na VRL: Rising Spain 2022.

Skład Heretics prezentuje się następująco:

Spain Christian „lowel” Garcia Antoran

Spain Mario „PoPiFresH” González

France Wassim „keloqz” Cista

Poland Grzegorz „GRUBINHO” Ryczko

Poland Sebastian „snikk” Kamiński