Shopify Rebellion nie zwalnia tempa i kontraktuje kolejny skład VALORANTA. Tym razem nieznana szerszej publice kanadyjska organizacja postawiła na męski roster.

Shopify Rebellion to organizacja, która do tej pory nie była specjalnie kojarzona na scenie gier FPS. Kanadyjski klub swoją popularność zawdzięcza takim produkcjom, jak Rocket League czy StarCraft. Ostatnio Rebellion zdecydowało się jednak zainwestować w kobiecy skład VALORANTA, a wczoraj z kolei przyszedł czas na jeszcze większą bombę.

Kanadyjska organizacja z hukiem weszła nie tylko na kobiecą scenę VALORANTA, ale i tę męską. Shopify Rebellion poinformowało o zakontraktowaniu piątki byłych graczy Luminosity. Przypomnijmy, że amerykańska organizacja wycofała się z inwestycji w grę FPS w środku sezonu VCT Challenger Stage 2: NA. Mimo to LG pozwoliło dograć ekipie moose’a ostatnio sezon pod dotychczasowym szyldem.

Zawodnicy ex-Luminosity zdołali awansować do play-offów VCT Challengers Stage 2:NA. Przygoda amerykańskiego zespołu zakończyła się niestety chwile później, albowiem już w pierwszej rundzie fazy pucharowej dazzLe i spółka ulegli 1 do 2 FaZe Clan, odpadając tym samym z rozgrywek.