Mikołaj „Mickebwoy” Chojnacki szybko znalazł nowego pracodawcę po rozstaniu z Team BDS. Polak zasilił szeregi Movistar Riders.

Mickebwoy przez ostatnie miesiące zaprezentował barwy Team BDS, rywalizując co dzień w rozgrywkach VRL: France 2022. Polak wraz ze swoim zespołem zdołał awansować do play-offów turnieju, gdzie poskromił OG, lecz już w wielkim finale musiał uznać wyższość Sector One. Początkiem kwietnia kontrakt Chojnackiego wygasł, w zwiazku, z czym nasz rodak przez następnych kilka tygodni pozostawał bez drużyny.

Dziś wiemy już, że Mickebwoy na następny sezon przeniesie się do Hiszpanii. Polak reprezentować będzie barwy Movistar Riders. Organizacja po nieudanym występie w pierwszej edycji VRL: Spain zdecydowała się na gruntowne zmiany w składzie. W ten sposób z zespołem pożegnała się aż czwórka zawodników.

Po dołączeniu do drużyny Mickebwoya poznaliśmy już całą wyjściową piątkę Movistar Riders na nowy sezon. W skład hiszpańskiej organizacji oprócz Polaka wejdą stanley, Fizzy, szimpli oraz kpZET, który jest jedynym zawodnikiem w tym gronie, który miał okazje reprezentować barwy klubu w poprzedniej edycji VRL: Spain.

Nowy skład Movistar Riders:

  • Poland Mikołaj „Mickebwoy” Chojnacki
  • Hungary Bence „szimpli” Soós
  • Denmark Victor „kpZET” Boldsen Steengaard
  • United Kingdom Tramaine „stanley” Stanley
  • Portugal David „Fizzy” Figueiredo