Ostatnie doniesienia ze sceny znalazły swoje potwierdzenie. Anthony „gMd” Guimond i Johann „seven” Hernandez oficjalnie dopełniają skład TSM.

Początkiem kwietnia  George Geddes z portalu Dot Esports informował nas o tym, że TSM prowadzi zaawansowane rozmowy z byłymi zawodnikami SKT T1 i Gen.G. gMd i seven byli faworytami do dopełnienia składu amerykańskiej organizacji po odejściu Aleko oraz banga. W ostatnich dniach klub w końcu ogłosił sfinalizowanie transferu wymienionej wyżej dwójki uzdolnionych graczy.

O ile sam seven już od dłuższego czasu przewijał się w składzie TSM, jako tymczasowy stand-in, tak gMd nie miał do tej pory okazji przywdziać jeszcze trykotu amerykańskiej organizacji. Ostatnim klubem, którego barwy reprezentował Kanadyjczyk, było Gen.G. Pod jego skrzydłami Guimond nie zdołał jednak osiągnąć żadnego spektakularnego sukcesu.

Sukcesów od dłuższego czasu brakuje również TSM. Subroza i spółka nie zdołali zakwalifikować się nawet do pierwszy amerykański turnieju VCT Challengers. Po zmianach w składzie obecnie nikt nie zakłada jednak scenariusz, w którym reprezentantom amerykańskiego giganta nie udałoby się dostać do tych prestiżowych rozgrywek.

Tak prezentuje się skład TSM:

  • Canada Anthony „gMd” Guimond
  • Mexico Johann “seven” Hernandez
  • Canada Yassine „Subroza” Taoufik
  • United States Corey „corey” Nigra
  • United States Daniel „Rossy” Abedrabbo