Ninjas In Pyjamas dokonuje roszad w swoim składzie po zakończeniu VCT Masters: Reykjavik. Na ławkę rezerwowych brazylijskiego zespołu przeniesiony został Benjamin „bnj” Rabinovich.

Swój występ w Reykjaviku Ninjas In Pyjamas zaczęło od pozytywnego akcentu. Brazylijczycy na start poskromili Fnatic, lecz już w swoim następnym pojedynku, decydującym o awansie do play-off, ulegli DRX. W meczu o wszystko Nindże zostały stłamszone natomiast przez ZETĘ DIVISON, które tym samym pozbawiło ekipę bnja szans na grę w fazie pucharowej.

Koniec rywalizacji na VCT Masters na etapie fazy grupowej Ninjas In Pyjamas mogło uznać jedynie, jako sporą wpadkę. Nindże przyleciały do Reykjaviku z konkretnym celami, które z pewnością nie zostały zrealizowane. Po turnieju organizacja zdecydowała więc się dokonać zmian w swoim składzie, odsuwając na ławkę bnjego.

Argentyńczyk reprezentował barwy Ninjas In Pyjamas od stycznia tego roku. Wcześniej występował w szeregach KRU Esports. Pod szyldem organizacji Sergio Aguero bnj zdołał wystąpić również na zeszłorocznej edycji VCT Masters w stolicy Islandii.

Obecny skład Ninjas In Pyjamas:

Brazil Alexandre „xand” Zizi

Brazil Gabriel „bezn1” Luiz da Costa

Brazil Cauan „cauanzin” Pereira

Brazil Walney „Jonn” Reis