Po ponad dwóch miesiącach od rozpoczęcia Absolute Legends w końcu dobiega końca. Fordon Boars zagrają dziś w półfinale z Exceptis x Citron Chien.

Absolute Masters miało zakończyć się już tydzień temu. Wówczas jednak przełożono rozgrywki ze względu na trwający WePlay! Valorant Invitational. Dzisiaj już nic nie stoi na przeszkodzie, by zakończyć turniej trwający ponad 2 miesiące!

W rozgrywkach oglądamy jedną polską drużynę – Fordon Boars. Polacy w półfinale zmierzą się z Exceptis x Citron Chien. Francuskojęzyczny skład w fazie pucharowej Absolute Masters radzi sobie znakomicie – nie stracił jeszcze mapy. Izak i spółka jednak również nie mają się czego wstydzić – w całych rozgrywkach stracili dotychczas zaledwie jedną mapę, biorąc pod uwagę również fazę grupową. Ponadto dzisiaj gracze znad Polski zagrają w komplecie – nie zabraknie przede wszystkim Patitka. Gwiazda G2 należy do najlepszych graczy na kontynencie i niejednokrotnie udowodniła, że potrafi w pojedynkę wygrywać mecze. Fabrowski w starciu z Excepits będzie z pewnością kluczową postacią dla polskiego składu.

Mecz zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisja na kanale Absolute Legends. W fazie wygranej Fordon Boars w finale zmierzy się ze zwycięzcą pary need more DM – Bonk. Organizator przewidział również spotkanie o trzecie miejsce, dlatego już teraz wiemy, że Dziki zagrają co najmniej dwa razy, bez względu na wynik dzisiejszego spotkania. By zakończyć turniejem z dodatkowymi pieniędzmi na koncie, Dziki muszą zająć miejsce na podium.