Kolejny z byłych zawodników Anonymo może wkrótce zasilić szeregi europejskiej formacji. Według portalu thespike.gg Maks „kamyk ” Rychlewski prowadzi zaawansowane rozmowy z Rebels.

kamyk rozstał się z Anonymo na początku kwietnia. Zespół rozkupiony został po świetnym występie w VRL: Surge, gdzie ostatecznie triumfował i miał okazje powalczyć w turnieju promocyjnym do VCT Challengers. Niestety nasi rodacy ulegli BIG oraz Surreal Esports w związku z czym musieli pożegnać się z marzeniami o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.

Według informacji portalu thespike.gg Sebastian „snikk” Kamiński nie będzie jedynym zawodnikiem z byłego składu Anonymo, który wypłynie na szerokie wody.  Do swojego rodaka w hiszpańskiej lidze regionalnej – VRL: Rising dołączy kamyk, który zasilić ma szeregi aktualnych mistrzów tych rozgrywek – Rebels Gaming.

W składzie Rebels Gaming Polak zająć miałby miejsce Alessio „musashiego” Xhaferiego, który od jakiegoś już czasu łączony jest z BIG. Dla 21-latka byłaby to szansa pokazać się szerszej publice, albowiem ekipa gob biego zdołała utrzymać się w rozgrywkach VCT Challengers, wygrywając baraże.

Tak może prezentować się skład Rebels Gaming:

  • Poland Maks „kamyk” Rychlewski
  • Sweden Felix „lyNxi” Björklund
  • Portugal João „jannyXD” Daniel
  • France Guillaume „GatsH” Kalka
  • Russian Federation Ilya „vo0kashu” Ushakov