Pod koniec 2021 roku Sebastian „NEEX” Trela ogłosił koniec swojej współpracy z UNGENTIUM. 25-latek barwy polskiej organizacji reprezentował od października.

Rok 2021 nie specjalnie zapadnie w pamięci NEXXOWI. Przez wszystkie ostatnie minione miesiące 25-latka mogliśmy kojarzyć jedynie z gry na polskim podwórku w takich drużynach, jak Balista, a następnie UNGENTIUM. Przez ten czas Trela zdołał wygrać jedynie jeden turniej – Beloud Cup #12, którego obsada uczestników nie była najmocniejsza.

Z końcem ubiegłego roku, NEEX ogłosił fanom, że za porozumieniem stron jego kontrakt z UNGENTIUM został rozwiązany. Z zespołem pożegnał się także dotychczasowy trener GuTek. Z dniem dzisiejszym za porozumieniem stron kończy się nasza współpraca z UNGENTIUM, a ja zostaje wolnym agentem. Chciałem podziękować organizacji i chłopakom za ten czas! Nowy rok, nowe możliwości – podsumował NEEX w swoim wpisie.

Na obecną chwilę przyszłość NEEXA stoi pod sporym znakiem zapytania. Niewykluczone, że Trela zdecyduje się spróbować jeszcze swoich sił na scenie Counter-Strike’a, zwłaszcza że w ostatnim czasie coraz częściej możemy obserwować go na serwerach CS-a.