Riot wypuścił listę zmian w VALORANT, które wejdą w życie wraz z najnowszą aktualizacją do gry. Głównie będą one tyczyły pojawiających się do tej pory błędów jak i samych agentów.

Z prężnie rozwijającą się sceną esportową oraz coraz to bardziej rosnącym zainteresowaniem, nie można ukryć, że VALORANT jest „na fali”. O swoją najnowszą produkcję dbają także deweloperzy gry, którzy właśnie wypuścili na światło dzienne listę zmian, które wejdą do życia już niedługo, wraz z łatką 1.04. Czego można się po niej spodziewać?

Przede wszystkim kolejnej regulacji bohaterów. Polepszone zostanie Gniazdo Żmij. Umiejętność Viper pozwoli jej teraz na więcej ruchów podczas jej trwania, a jednocześnie będzie bardziej uporczywa dla rywali. Małe poprawki zostaną wprowadzone także do Rozpadu i Paliwa. Wartość rozpadu na sekundę u oponentów wzrośnie, a po opuszczeniu dymu przez agentkę, będzie się on jeszcze utrzymywał przez ponad dwie sekundy. Małego nerfa dostanie za to Brimstone, którego ult będzie kosztował teraz o punkt więcej. Są też jednak plusy. Gracze wybierający go będą cieszyli się z tego, że nadajnik stymulujący nie będzie już wzmacniać wrogów oraz pokazywać im obszaru swojego działania.

Z pozostałych zmian warto wspomnieć chociażby o aktualizacji Classica. Broń nie powinna już być tak wadliwa, jednakże jej rozrzut w przypadku stania w miejscu czy chodzeniu stanowczo wzrósł. Poprawki tyczą także skórek wiecznego płomienia, które zostały podreperowane. Riot zadbał także o aktualizacje wydajności, dzięki czemu gracze korzystający ze słabszych urządzeń będą mogli czerpać więcej rozrywki z gry. Poprawiona została także masa błędów, które nieraz mogły irytować nas podczas rozgrywki.

Pełną listę zmian znajdziecie pod tym linkiem, natomiast na oficjalne serwery zostaną one wprowadzone już niebawem.