Dziś mija równy rok od oficjalnej premiery VALORANTA. Polska społeczność może celebrować pierwsze urodziny gry walcząc o 1000 złotych!

Agencja gamingowa Fantasyexpo w kooperacji z Riot Games organizuje serię turniejów Ewron Royale – VALORANT, których twarzą został tytułowy Kamil „ewron'' Lachowski. Łącznie odbędzie się aż pięć wydarzeń, z czego pierwsze rozegrane zostanie w dniach 6-7 czerwca. W puli nagród pierwszej serii znalazł się okrągły 1000 złotych.

Turnieje Ewron Royale – VALORANT to wydarzenia, które mają na celu wspierać rozwój polskiej sceny. Przez ostatni rok rodzima społeczność wykazała spore zainteresowanie nowym tytułem amerykańskiego studia. Otwarty format rozgrywek ma na celu zachęcić wszystkich graczy marzących o rozwoju i chcących zbierać doświadczenie turniejowe. Kolejne turnieje zaplanowane są na okres wakacyjny, a na pewno jeszcze jeden odbędzie się w czerwcu.

Do wydarzenia można zapisać się pod adresem freeforall.gg/turniej/ewron-royale-valorant-1/. Organizatorzy przewidzieli 32 sloty dla chętnych drużyn. Kwalifikacje odbędą się 6 czerwca, zaś dzień później odbędzie się decydująca faza, która będzie transmitowana na kanale twitch.tv/esportnow.