Johann „seven” Hernandez wypełnia wakat w składzie SKT T1.  Młodym Meksykanin jeszcze do niedawna był częścią amerykańskiego 100 Thieves.

Samym wieczorem SKT T1 ogłosiło swoim kibicom smutną nowinę. Z koreańską organizacją pożegnał się gwiazdorski duet – Skadoodle oraz autimatic. Zespół steela stracił wiec dwóch kluczowych zawodników. Biorąc pod uwagę fakt, iż kwalifikacje do VCT: Champions Tour startują już 27 stycznia, ekipa za oceanu znalazła się w bardzo ciężkiej sytuacji.

Luka w składzie SKT T1 szybko została jednak załatana. Kierownictwo koreańskiego klubu poinformowała o sfinalizowaniu transferu 16-letniego sevena. Meksykanin dał się poznać szerszej publice podczas gry w Teal Seam.  We wrześniu z usług Hernandeza postanowiło skorzystać 100 Thieves, lecz koniec końców ten w barwach Złodziei nie rozegrał ani jednego meczu.

Skład SKT T1 na nowy sezon to zdecydowanie mieszanka młodości i doświadczenia. Największa presja spoczywać będzie na barkach steela. 32-latek to niekwestionowana gwiazda drużyny. Przez ostatni rok Kanadyjczyka mogliśmy kojarzyć z gry dla 100 Thieves.

Skład SKT T1:

  • Canada Joshua „steel” Nissan
  • United States Zander „thwifo” Kim
  • United States Anthony „dawn” Hagopian
  • United States Rahul „curry” Nemani
  • Mexico Johann „seven” Hernandez