Polacy ponownie królują w VRL League: East: Surge. TENSTAR dwukrotnie odrobiło straty w starciu z Diament Esports, by ostatecznie sięgnąć po mistrzostwo rozgrywek.

Kilka miesięcy temu mogliśmy radować się z sukcesu Anonymo Mentos w VRL: East. Po kapitalnym sezonie skład Anonimowych został jednak kompletnie rozprzedany, a nowy nie zdołał powtórzyć sukcesu ekipy xussa i drugi Stage VRL: East zakończył już na etapie fazy zasadniczej, zajmując w niej szóstą pozycję.

Na szczęście do play-offów załapać udało się TENSTAR. Polski zespół awansował do fazy pucharowej z rekordem 9-5. W ćwierćfinale drabinki wygranych ekipa Stixa rozprawiła się NOM Esports, aby następnie pokonać Diamant i awansować do wielkiego finału, w którym naszym rodakom ponownie przyszło się zmierzyć ze serbską formacją.

W wielkim finale mecz długo nie układał się tak, jakby życzył sobie tego polski zespół. Diamant Esports dwukrotnie wychodziło na prowadzenie w mapach, lecz za każdym razem nasi rodacy potrafili skutecznie odpowiadać swoim rywalom. W decydującej piątej grze TENSTAR zdołało wrócić z wyniku 3 do 10 i sięgnęło po mistrzostwo VRL East: Surge 2!

Poland TENSTAR 3:2 Diamant Serbia