Świetna passa bez porażki Vitality w VRL France zakończona. Pszczółki po raz drugi w tym Stage’u uległy rozpędzonemu MAD Lions.

MAD Lions udowadnia na każdym kroku, że jest zespołem mogącym rywalizować nawet na szczeblu VCT Challengers. Już teraz możemy powiedzieć, że w obecnym Stage’u ekipa xmsa jest wręcz bezkonkurencyjna i pewnie zmierza po mistrzostwo Francji. Po dwunastu kolejkach VRL France: Revolution europejski zespół ma na swoim koncie jedenaście zwycięstw i tylko jedną porażkę. Dziś podopieczni Brytyjczka Spina ponownie zdominowali Vitality.

Spotkanie Teamu Vitality z MAD Lions zapowiadało się arcyciekawie. Zawodnicy hiszpańskiej organizacji mogli pochwalić się passą dziewięciu meczów bez porażki, natomiast ich rywale wcale niewiele gorszą, bowiem zespół baddyegoG ślubował serię siedmiu wygranych spotkań z rzędu. Mimo że to właśnie zespół Spina był postrzegany przez bukmacherów jako faworyt w tym pojedynku, to wiele osób i tak uważało, że pomimo nienajlepszego początku Stage’u, Pszczółki są w stanie zaskoczyć dziś swoich przeciwników.

Rewanżowe spotkanie Vitality z MAD Lions zakończyło się dla zawodników francuskiej organizacji jednak jeszcze gorzej niż to majowe. O ile wtenczas ekipie Polaka udało się wygrać aż 10 rund, tak dziś ta zdołała wywalczyć ich raptem 5. Pszczółki mimo wygranej rundy pistoletowej numer jeden już po pierwszej połowie przegrywały 2 do 10, co praktycznie uniemożliwiło im comeback po stronie atakującej na Breeze.

  • European Union MAD Lions 13:5 Vitality European Union