MAD DOG'S PACT będzie miało nową dywizję. Organizacja zdecydowała się spróbować swoich sił w Valorancie – marka pozyskała utytułowany polski skład Pit Stop.

Coraz więcej polskich organizacji inwestuje w produkcję Riotu. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o transferze Chakalaki do Illuminar, teraz inna czołowa polska drużyna ma swój dom. Mowa o Pit Stop, które dzisiaj dołączyło do PACT. YouBreak na streamie Valorant Talk poinformował, że piątka rozmawiała z jeszcze dwiema innymi organizacjami. Zespół od dłuższego czasu grał razem i odnosił sukcesy na polskim podwórku, a także śmiało poczynał sobie na europejskich salonach. Pit Stop na swoim koncie ma zwycięstwa w pierwszej i drugiej edycji Beloud Cup, w trzeciej zaś dotarł do półfinału.

Teraz skład nie musi już tylko liczyć na sukcesy w turniejach, ale otrzyma także wsparcie od organizacji. Co ciekawe, to nie pierwsza przygoda niektórych zawodników z PACTEM. Trzech z nich – YouBreak, Vilczek i Katu – grali pod tą banderą w dywizji Zula. Zespół zagrał wówczas nawet Mistrzostwach Świata w tej grze.

Kiedy zobaczymy PACT na serwerze? Zespół zapewne weźmie udział w kwalifikacjach do Challengers 2, które startują 10 kwietnia.

Skład PACT to:

  • vilczek
  • saiko
  • Katu
  • YouBreak
  • Stix