100 Thieves poinformowało o rozstaniu z Johannem „sevenem” Hernandezem. Meksykaninowi ani razu nie było dane reprezentować szyldu Złodziei na serwerze.

O tym, że istnieje ktoś taki, jak seven mogli nie pamiętać nawet zagorzali kibice 100 Thieves. Meksykanina można byłoby nazwać człowiekiem duchem, 16-latek do składu amerykańskiej formacji dołączył we wrześniu w roli rezerwowego, po tym, jak z zespołem Hiko pożegnał się steel, a ówczesny zmiennik – b0i wypełnił wakat w składzie Złodziei.

Przez następne miesiące sevenowi ani razu  nie było dane zagościć na serwerze podczas oficjalnego meczu u boku takich gwiazd, jak Ethan, czy Hiko. Gdy  po VCT Champions doszło do sporych zmian w szeregach 100 Thieves, Meksykanin mógł po cichu liczyć na angaż w szeregach pierwszego składu. W przeszłości nie miał jednak większego doświadczenia, przez co raczej szybko został wykreślony z listy potencjalnych następców b0ia bądź nitr0.

Te przypuszczenia okazały się prawdziwe – 16-latek nie wypełni jednego z wakatów w składzie 100 Thieves. W ostatnich dniach organizacja ogłosiła rozstanie z młodym Meksykaninem, życząc mu powodzenia w dalszej karierze, która w następnych latach z pewnością będzie szybko się rozwijać.

Obecny skład 100 Thieves:

  • United States Spencer „Hiko” Martin
  • United States Peter „Asuna” Mazuryk
  • United States Ethan „Ethan” Arnold