sinatraa w końcu może wrócić do gry. Dziś mija sześć miesięcy odkąd Amerykanin został zawieszony na pół roku przez Riot Games.

Ponad pół roku temu Cleo „Cle0h” Hernandez na swoim Twitterze opowiedziała o swoim związku z sinatrą. Była dziewczyna Amerykanina napisał, że ten napastował ją seksualnie, nawet gdy nie miała ona ochoty na zbliżenie z nim.

Riot Games szybko zdecydowało się zbadać całą sytuację i przeprowadzić śledztwo w tej sprawie. W jego toku zawodnik Sentinels dwukrotnie złożył fałszywe oświadczenia.  Studio stwierdziło, że 21-latek nie chce współpracować przy dochodzeniu i tym samym nałożyło na niego jeszcze surowszą karę. Ostatecznie sinatraa został zawieszony na pół roku. Przez ten cały czas wciąż reprezentował barwy amerykańskiej organizacji jako Content Creator.

Jego miejsce w składzie Sentinels zajął TenZ, który bardzo szybko stał się gwiazdą drużyny i sprawił, że kibice momentalnie zapomnieli o jego zawieszonym poprzedniku. Drużyna w niesamowitym stylu wygrała VALORANT Champions Tour Masters w Reykjaviku. Przez cały turnieju zzespół nie przegrał nawet jednej mapy. Zespół z Kanadyjczykiem w składzie kompletnie zdominował amerykańską scenę i już teraz może cieszyć się z awansu na pierwsze w historii gry mistrzostwa świata w Berlinie.

Mimo że dziś zawieszenie sinatry oficjalnie dobiegło końca, to raczej nie ma już czego szukać w składzie drużyny VALORANTA Sentinels. Według dziennikarza Upcomer – George’a Geddesa organizacja już teraz zaczęła otrzymywać pierwszy oferty wykupu Amerykanina.