Według  informacji dobrze poinformowanego francuskiego dziennikarza – neLa, Kenny „kennyS” Schrub wkrótce zasili skład OG w VALORANCIE.

Taka informacja nie wprawia nas już w osłupienie. Już w ubiegłym roku kennyS był bliski przejścia na konkurencyjną strzelankę od Riot Games. Wówczas Francuz miał być testowany poprzez Alliance. Finalnie legendarny snajper nie zasilił szeregów szwedzkiej organizacji, a po jakimś czasie przyznał, że jego priorytetem jest znalezienie drużyny na scenie Counter-Strike’a a nie VALORANTA. Najwyraźniej jednak ostatnie miesiące zmusiły Schruba do przemyślenia swojej decyzji.

Jak już wspominaliśmy wyżej – doskonale odnajdujący się na francuskiej scenie VALORANTA i CS:GO dziennikarz neL, twierdzi, iż kennyS wkrótce dołączy do składu OG w VALORANCIE. W składzie duńskiej organizacji Francuz miałby zastąpić LeeNa, który przed kilkoma tygodniami został przesunięty na ławkę rezerwowych, po niezbyt zadawalającym występie drużyny na VRL: France 2022. OG występ we francuskiej lidze regionalnej zakończyło na etapie półfinału, przegrywając 1 do 3 z Team BDS.

Tak ma prezentować się skład OG w VALORANCIE:

  • France Benjamin „uNKOE” Chevasson
  • France Théo „OniBy” Tarlier
  • France Joey „fxy0” Schlosser
  • France Mathieu „LaAw” Plantin
  • France Kenny „kennyS” Schrub