Ciekawe informacje napływają do nas od Jarka „DeKay” Lewisa. Według niego Jakob „JUGi” Hansen ma za sobą testy w Liquid. Nie chodzi jednak o dywizję CS:GO, a Valoranta.

JUGi ma za sobą naprawdę ciężki okres. Duńczyk jeszcze pół roku temu mógł cieszyć się z obecności w składzie Astralis w roli stand-ina. Była to jednak bardzo krótka przygoda zakończona fiaskiem. Tym samym od połowy czerwca Hansen nie mógł znaleźć dla siebie miejsca na europejskiej scenie CS:GO. Pod koniec 2020 roku postanowił o sobie przypomnieć, zamieszczając na Twitterze informację, że jest otwarty na grę nie tylko w Counter Strike'a, ale również Valoranta.

Z wiadomości tej skorzystało Liquid, które zaprosiło JUGiego na testy do swojej dywizji Valoranta. Według informacji DeKaya, Duńczyk zastępował Adama „ec1s” Ecclesa, ale nie jest to jednak ostateczna decyzja i być może ze składem pożegna się ktoś inny.

Liquid swoją dywizję założyło w sierpniu ubiegłego roku, kiedy to zakontraktowało zespół fish123. Organizacja dodała do brytyjskiego składu Adila „ScreaM” Benrlitoma. Początki Liquid były obiecujące, ekipa Belga była uważana za drugą najlepszą formację w Europie. Późną jesienią drużyna utraciła jednak swoją pozycję, a słabe wyniki na kolejnych turniejach mogły zwiastować zbliżające się zmiany.