Ostatnie dwa dni na polskim podwórku stały pod znakiem rywalizacji w shooterze od Riot Games – VALORANT. Najlepszy ponownie okazał się Piotr „izak” Skowyrski.

W wyzwaniu wzięło udział dwudziestu najbardziej rozpoznawalnych polskich streamerów, którzy przez dwa dni walczyli o punkty w nowym shooterze od Riot Games. Każdy z nich nagradzany był za zdobyte eliminacje, ale też obrażenia zadane przeciwnikom, podkładanie spike'a i inne czynności mające bezpośredni wpływ na przebieg rozgrywki. Po dwunastu rozegranych meczach, w myśl powiedzenia „izak zawsze wygrywa”, najlepszy okazał się Piotr „izak” Skowyrski zdobywając 4628 punktów. Zaraz za nim uplasował się Jakub „Lothar” Szygulski, zaś Sebastian „NEEX” Trela zajął ostatnie miejsce na podium.

Wyzwanie wspierane było przez markę Lotto w ramach akcji #MilionySposobówNaNudę. Totalizator Sportowy, właściciel marki, zachęca w ten sposób osoby pozostające w domu do pożytecznego spędzania czasu. Przedstawiając konkretne pomysły LOTTO rozszerza akcję społeczną #zostańwdomu. Wszystkie szczegóły znajdują się na www.milionysposobownanude.pl oraz na kanałach własnych LOTTO.

Challenge okazał się cieszyć ogromną popularnością wśród widzów. W szczytowym momencie wszystkich twórców oglądało przeszło 100.000 osób, co przełożyło się na 1.165.515 obejrzanych godzin kontentu. Więcej informacji znajdziecie poniżej: