Duża rewolucja w G2 stała się faktem. Organizacja najpierw pożegnała trójkę swoich graczy, a teraz zaprezentowała trio, które ich zastąpiło.

Zaskoczeń jednak nie ma. Od tygodni byliśmy bombardowani plotkami na temat nowego składu G2. W budowie przeszkadzał jeden podmiot – Heretics – który nie chciał sprzedać swoich zawodników. Jak widać obie organizacje jednak już się dogadały. Tym samym do G2 dołączyły europejskie supergwiazdy – Auni „AvovA” Chahade i Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas. Obaj reprezentowali Team Heretics od października 2020 roku, teraz po kilku miesiącach czeka ich nowa przygoda.

Co ciekawe Heretics obecnie pozostało z zaledwie jednym aktywnym graczem – lowelem. Hiszpańska marka nie tak dawno, bo w marcu, zajęła drugie miejsce na VCT: Masters, a teraz ślad po drużynie niemal zaginął. Plotki głoszą, że nowymi zawodnikami organizacji mają zostać Patitek i ardiis.

Wróćmy jednak do G2, które zaprezentowało również trzeciego gracza, czyli Jose Luisa „koldamenta” Arangurena. Hiszpan dotychczas reprezentował barwy Acend, w którym grał m.in. ze starxo. Wcześniej informowaliśmy o tym, ze koldamenta ma już zastępstwo – jest nim zeek. Jak widać Hiszpan poszedł w drugą stronę, czyli do G2.

Obecny skład G2 w Valorancie wygląda następująco:

  • Spain Oscar „Mixwell” Cañellas
  • Spain Jose „koldamenta” Luis Aranguren
  • Denmark Auni „AvovA” Chahade
  • Lithuania Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Sweden Jacob „pyth” Mourujärvi